Slevy a akce !!!

Spokojeným klientům, kteří nás navštěvují pravidelně nabízíme věrností programy a s tím je spojeno nemalé cenové zvýhodnění našich služeb.

AKCE: Sbírejte bonusové body na masáže zdarma! Nelze kombinovat s permanentkami. Více informací u maséra.

Sleva na masáže

Tarif Gold znamená 50% sleva na naše základní masáže, které praktikuje jeden masér.
Tedy za hodinu už neplatíte 999,- ale pouze 499,-
Pro získání tarifu Gold je třeba zakoupit u nás předplatné na 10 masáží, kde je nutné aby jste naše studio navštívily minimálně 3x do měsíce.

Vážení klienti.
Dovolte abychom upozornili na to, že sleva 50% je platná pouze v případě, že zakoupíte předplatné na 10 masáží, přičemž je nutné v průběhu předplatného na masáž přijít minimálně třikrát v každém kalendářním měsíci.

Upozornění:
Pokud nebude předplatné čerpáno déle než jeden měsíc, tak se sleva 50% ruší a nadcházející masáže budeme účtovat dle základního ceníku.
Pokud nebude předplatné čerpáno déle než 2 měsíce, tak předplatné kompletně zaniká!!!

V případě že nemůžete tento interval dodržet z neočekávaného důvodu (nemoc, služební cesta a pod.), tak nás můžete kontaktovat telefonicky nebo na e-mail a termín Vám rádi posuneme.

Chceme se pouze vyvarovat tomu, že si u nás někteří klienti koupí předplatné za účelem získání slevy a po té nás navštěvují v intervalu jednou za 1 až 2 měsíce a čerpají permanentku celý rok nebo i déle.

Předplatné se slevou 50% je určeno výhradně pro pravidelně docházející klienty. Permanentka je přenosná mezi uživateli, ale platí pouze u maséra, u něhož byla zakoupena.

Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že peníze za nevyčerpané permanentky nevracíme.